Bc. Hana Beránková

Hanka se zabývá preventivní fyzioterapií, kterou nabízí formou individuálních setkání. Propojuje fyzioterapii s hatha jógou, školou pánevního dna, mohendžodárem, vítězným dechem, spirální dynamikou a tancem. Nyní má vlastní ordinaci a ráda pomáhá lidem, kteří chtějí pracovat sami na sobě a svém zdraví. Hanka je velice senzitivní žena a proto také s ženami ráda pracuje.

Vystudovala 3. lékařskou fakultu Karlovy univerzity v Praze (obor Fyzioterapie).

Jako fyzioterapeut působila ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady (oddělení ortopedie a neurologie) a také v České národní bance (ambulantní péče).

Více o Hance najdete na stránkách: www.hankaberankova.cz

RNDr. Věra Effenberger

Věrka je ve svém profesním životě nejen manažerkou, ale také Advanced trenérkou European Tae-Bo, což je intenzivní skupinové cvičení na rychlou hudbu s bojovými prvky. Věnuje se s vášní matematice, kterou vystudovala. Založila projekt ZVLADNIMATIKU, který pomáhá studentům s přípravu na státní maturitní zkoušku z matematiky. Věrka je plná elánu a podporuje své okolí zejména pozitivním přístupem k životu.

Vystudovala Matematicko-fyzikální fakultu Karlovy univerzity v Praze (obor: Matematika a deskriptivní geometrie zaměřená na vzdělávání).

Více o Věrce najdete na stránkách: www.zvladnimatiku.cz